KSIĘGOWOŚĆ

 

Wykonywanie transakcji księgowej

Pełna księgowość

Podatkowa księga przychodów i rozchodów

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych

KADRY I PŁACE

 

Dwójka pracowników na farmie wiatrowej

Dokumentacja pracownicza

Listy płac

Rozliczenia ZUS

PODATKI

 

Uścisk dłoni księgowego z klientem.

Rozliczenia w zakresie podatku dochodowego

Rozliczenia VAT

Reprezentacja Klienta w urzędach

Usługi księgowe w Rybniku

Prowadzenie firmy to nie lada wyzwanie – nasze biuro rachunkowe skutecznie Cię w tym odciąży. Opieramy się na doświadczeniu, wiedzy i biegłej znajomości prawa podatkowego, dzięki czemu od wielu lat z powodzeniem realizujemy usługi księgowe w Rybniku. Zlecając nam prowadzenie księgowości, masz pewność profesjonalizmu i rzetelności, możesz więc skoncentrować swoją uwagę na sprawach najważniejszych z punktu widzenia Twojego biznesu. Oszczędzasz czas i pieniądze.

Pełna i uproszczona księgowość

Sprawnie i skutecznie zajmujemy się księgowością spółek oraz jednoosobowych działalności gospodarczych. W trosce o satysfakcję naszych Klientów zapewniamy wysokie standardy obsługi oraz indywidualnie dopasowujemy jej zakres do oczekiwań i potrzeb Klienta. Może ona obejmować zarówno pełną księgowość (prowadzenie ksiąg rachunkowych), jak i uproszczoną (prowadzenie księgi przychodów i rozchodów) - w zależności od wybranej przez Klienta formy opodatkowania.

Jesteśmy pewni tego, co robimy. Specjalizujemy się w świadczeniu usług księgowych nie od dzisiaj, posiadamy więc wypracowane przez lata rozwiązania i metody działania o sprawdzonej skuteczności. Znając i rozumiejąc potrzeby Klientów, możemy zaoferować realne wsparcie w dziedzinie księgowości. Dołącz do Klientów naszego biura rachunkowego już dziś i poznaj korzyści współpracy!