KSIĘGOWOŚĆ

 

Wykonywanie transakcji księgowej

Pełna księgowość

Podatkowa księga przychodów i rozchodów

Ryczałt od przychodów ewidencjonowanych

KADRY I PŁACE

 

Dwójka pracowników na farmie wiatrowej

Dokumentacja pracownicza

Listy płac

Rozliczenia ZUS

PODATKI

 

Uścisk dłoni księgowego z klientem.

Rozliczenia w zakresie podatku dochodowego

Rozliczenia VAT

Reprezentacja Klienta w urzędach

Biuro Rachunkowe Mirosława Kłosok - Rybnik

Nasze biuro rachunkowe działa w Rybniku od 2007 roku, budując swoją renomę na rynku usług księgowych. Wiele lat praktyki w zawodzie przekłada się na wysokie kompetencje naszego biura. Dzięki biegłej znajomości aktualnych przepisów i zagadnień związanych z księgowością oraz kadrami i płacami Klienci mogą liczyć na kompleksowość i rzetelność usług, w tym także na specjalistyczne doradztwo.

Jako doświadczone biuro księgowe z Rybnika oferujemy wszechstronną obsługę firm osób fizycznych, spółek prawa handlowego, a także osób nieprowadzących działalności gospodarczej. Jesteśmy solidnym partnerem - zapewniamy wsparcie dla biznesu na najwyższym poziomie, a także atrakcyjne warunki współpracy. Posiadany Certyfikat Księgowy oraz ubezpieczenie OC to gwarancja naszego profesjonalizmu.

Chętnie służymy naszą wiedzą i doświadczeniem. Jako biuro księgowe stale się dokształcamy, szybko reagując na zmiany przepisów prawnych. Wyróżnia nas duże zaangażowanie, staranność, terminowość i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań. Filary naszej współpracy z Klientem to dyskrecja i obustronne zaufanie. Doradzamy rozwiązania, które w ramach obowiązującego systemu podatkowego są najkorzystniejsze z punktu widzenia interesu Klienta.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego, mailowego lub do odwiedzenia siedziby naszego biura rachunkowego w Rybniku!

Nasi Klienci

Logo ALFAcomp

Certyfikat Księgowy

Certyfikat Księgowy - Mirosława Kłosok